جهت ثبت هرگونه سفارش ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید (عضویت و فعال سازی کمتر از یک دقیقه)

همکاران محترم جهت مشاهده قیمت همکاری، لطفا پس از ثبت نام با شماره های شرکت تماس گرفته تا اکانت شما به همکار تغیر پیدا کند 32640997_031 خط ویژه

                          login-pic          print-order-pic           Guide-pic             price-list--pic  


راهنمای کامل سفارش آنلاین وب سایت منجی گرافیک

قبل از هر چیز دوستان باید فرم عضویت را انتخاب و پر نمایند.پس از فعال سازی حساب کاربری میتوانند

با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و طبق راهنمای زیر ارسال سفارش داشته باشند.

عضویت و فعال سازی در کمتر از 1 دقیقه طول می کشد.2

 

 

مراحل و نکات ثبت سفارش چاپ

 

1- در پنجره ورود به سایت ابتدا با یوزر و پسورد خود وارد شوید.2- پس از ورود به لیست موضوعات چاپ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه "سفارش" کلیک کنید.
3- در فرم سفارش، پس از پر کردن فیلدهای: عنوان، تعداد، ویژگی(ها) و توضیحات، برای ضمیمه کردن فایل بر روی دکمه "افزودن فایل" کلیک کنید.4- پس از کلیک بر روی "افزودن فایل"، در پنجره باز شده فایل مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه OK کلیک کنید.

 

5- برای آغاز بارگذاری فایل ( ضمیمه شدن فایل به سفارش) یا همان آپلود، بر روی دکمه "شروع" کلیک کنید.

    نکته: اگر قبل از بارگذاری و یا در حین بارگذاری از ادامه کار منصرف شدید، بر روی دکمه "لغو" کلیک کنید.


 

6- پس از پایان بارگذاری، (و اطمینان از پر شدن فرم موارد خواسته شده) بر روی دکمه "ارسال سفارش" کلیک کنید.


    نکته: اگر پس از بارگذاری متوجه شدید که فایل را اشتباهاً بارگذاری کرده اید و قصد پاک کردن آن را داشتید، بر روی دکمه "حذف" (که روبروی نام فایل است) کلیک کنید.

 

7- با کلیک بر روی دکمه "ارسال سفارش"، در پنجره ای باز شده، در صورتی که از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن هستید دکمه "ارسال و ثبت سفارش" را کلیک کنید. (البته قوانین و مقررات سایت را هم بخوانید)

    نکته: اگر از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن نیستید دکمه "بازگشت و ویرایش" را کلیک کرده و از مرحله 3 دوباره ادامه دهید.8- برای سفارشات دورو یا سفارشاتی که نیاز به ضمیمه کردن بیش از یک فایل دارند می توانید در مرحله 4 ، بجای یک فایل چند فایل را انتخاب کرده و OK را کلیک کنید و یا چند بار "افزودن فایل" را کلیک کرده و در هر مرتبه فایل (یا فایلهایی) را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه "بارگذاری همه"  کلیک کنید تا همه فایلها با هم ضمیمه شوند.

 

 

    نکته: - برای لغو بارگذاری همه فایلها، بر روی دکمه "لغو بارگذاری" کلیک کنید. و یا با زدن چک باکس جلوی هرفایل آنها را انتخاب و سپس بر روی دکمه "لغو بارگذاری" کلیک کنید.

            - برای حذف همه فایلهای بارگذاری شده ، با زدن چک باکس کنار دکمه "حذف" بالایی، و سپس کلیک بر روی دکمه "حذف" (بالایی)، آنها را پاک کنید.

            - دکمه های ((شروع، لغو و حذف)) که روبروی نام فایلها هستند، عملیات "شروع بارگذاری"، "لغو بارگذاری" و "حذف فایل" را فقط برای همان فایل انجام می دهند.


9- اگر چند سفارش از یک جنس دارید، پس از تکمیل فرم و ضمیمه کردن فایلهای لازم برای سفارش اول، آیکون "سفارش جدید" را {در کنار دکمه "ارسال سفارش"} کلیک کرده و در فرم جدید ایجاد شده، از مرحله 3 کار را دنبال کنید. و پس از پر کردن همه فرمهای سفارشات جدید، با کلیک بر روی دکمه "ارسال سفارش" همه سفارشات باهم ارسال می شوند.